3 Tem 2011

~ Resif Kitap & internet bir oyun bahçesidir ~

Ne zamandır yazacağım bir türlü fırsatım olmadı oysa elime geçtiği dakika okumaya başlayıp daha 24 saati doldurmamışken bitirmiştim kitabı...

8 Haziran Çarşamba günü kapım çaldı, kargo beklemiyordum şaşırdım. Gelen kargo Resif'ten idi...

Paketi açtım ve içinden internet dünyasının en çok takip edilen sitelerinden birinin yazarı olan David Thorne'un "internet bir oyun bahçesidir" kitabı çıktı. Kitap okuyacak moral, ortam ve ruh halim yokken 1-2 sayfa çevirip kitabın sayfalarında göz gezdirdikten sonra elimden bırakamadım bir bakmışım ki çoktan 30'lu sayfalardayım:)

Yaz için okunması tavsiye edilebilecek elinizden düşürmeden bitirip, biraz olsun sizi gülümsetecek bir kitap "internet bir oyun bahçesidir". Okurken David Thorne'a kah söveceksiniz, kah zekasına hayran kalacaksınız... Tam tatilde kafa dağıtmalık, çok yormayacak, eğlendirecek bir kitap.

Daha önce de Resif'ten 3 kitap kazanmıştım. İlerleyen günlerde diğer kitaplarından da bahsedeceğim okuyup bitirdikten sonra. Şu an elimde gene Resif'in yayınladığı kitaplardan Ian Rankin'in Komplo adlı kitabı var ve çok sürükleyici bir biçimde ilerliyor. Muhtemelen bir sonraki yazım da Komplo hakkında olacak. Şu ana kadar okuduğum kadarı ile Komplo'da elinizden düşürmeden bitirebileceğiniz sürükleyici bir kitap.

Resif'i siz de takip edin. Kitap kazanamasanız bile emin olun ilginizi çekip kitapçılarda arayacağınız size göre bir kitapları mutlaka çıkacaktır.

Resif Kitap Twitter adresi için tıklayın.
Resif Kitap Facebook sayfası için tıklayın.
Resif Kitap web sayfası için tıklayın.

2 yorum:

Asortik Krep dedi ki...

Özlemiştik,yazman iyi olmuş :)

Pretty Woman (Aka likeaprayer) dedi ki...

Bu aralar okumak ve yazmak iyi geliyor zaten... Hayat işte...

Gelecek misin yakın zamanlarda Asortikcim sen? Merak etme yazmıyor olsam da yazılarını takip etmekteyim :)